Tyxo.bg counter Класирани ученици за областен кръг на олимпиади
Петък, Февруари 23, 2024
Text Size
За училището Олимпиади

Класирани ученици за областен кръг на олимпиади

Оценка на читателите: / 0
Слаба статияОтлична статия 


ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА УЧЕНИЧЕСКИТЕ ОЛИМПИАДИ ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2022 – 2023 ГОДИНА

 

ОБЛАСТЕН КРЪГ

 

Ученическа

олимпиада

Училище-координатор

НАЧАЛЕН ЧАС

Дата на  провеждане

Български език и литература

EГ,,Бертолт Брехт” – Пазарджик 

9:00

25.02.2023 г.

Английски език

EГ,,Бертолт Брехт”  Пазарджик 

9:00

01.02.2023 г.

НОИТ

СУ „Георги Бенковски” –  Пазарджик

 

до 19.02.2023 г.

История и цивилизации

СУ „Георги Бенковски” – Пазарджик 

9:00

26.02.2023 г.

География и икономика

Професионална гимназия по икономика и мениджмънт – Пазарджик

9:00

18.02.2023 г.

Физика

СУ „Георги Брегов“ – Пазарджик

14:00

18.02.2023 г.

Астрономия

Професионални гимназия по химични и хранителни технологии – Пазарджик

14:00

17.02.2023 г.

Биология и здравно образование

ПМГ ”К. Величков” –

Пазарджик

9:00

19.02.2023 г.

 

 

Списък на учениците, класирани за областен кръг на олимпиада по БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА

 

V клас

 

  1. Василена Благова, 5.а клас
  2. Божидар Шиков, 5.б клас
  3. Константин Колунчев, 5.б клас
  4. Дарина Власова, 5.в клас


Списък на учениците, класирани за областен кръг на олимпиада по АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

 

VIII клас

1. Мария Русинова, 8.а клас

2. Никол Тачева, 8.а клас

3. Митко Костадинов, 8.а клас

 

IX клас

1.Симона Малинова, 9.а клас

 

Х клас

1.Тейлър-Кели Сьонмез, 10.а клас         

 

Списък на учениците, класирани за областен кръг на олимпиада по ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИИ

V клас

1.Стефани Дадришка, 5.а клас

 

VI клас

1.Кристина Тодорова, 6.а клас

2.Памела Стойковска, 6.в клас

 

Списък на учениците, класирани за областен кръг на олимпиада по ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА

VI клас

1.Виктор Добрев, 6.г клас

2.Виктория Генова, 6.г клас

3.Георги Томов, 6.г клас

 

VII клас

1.Васил Василев, 7.б клас

 

Списък на учениците, класирани на областен кръг на олимпиада по ФИЗИКА

 1.Диана Божинова, 7.б клас

 

Списък на учениците, класирани на областен кръг на олимпиада по БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ

 

VII клас

 

  1. Диана Божинова, 7.б клас
  2. Яна Дошкова, 7.а клас

 

Facebook Image
Банер